Незважаючи на те, що метал – міцний матеріал, проте під впливом багатьох факторів він піддається корозії, поступовому руйнуванню. Від контакту з вологою або хімічними речовинами, що з’їдають метал зсередини, можуть втрачати якість вироблені з металу промислові або використані вдома конструкції. Аби уникнути руйнування чи значно його уповільнити, слід використати фарбування металоконструкцій, яке ви можете завжди замовити у нашій компанії.

Що пропонує фірма своїм клієнтам?

Наша компанія надає послуги з фарбування металевих конструкцій у Львові. Ми готові виконати таку роботу при упорядкуванні
покрівлі;

У сучасному світі використання фарби по металу визнане найкращим способом запобігання корозії.

На великих об’єктах роботи з фарбування металоконструкцій Львів такі послуги виконують професійні спеціалісти-альпіністи, використовуючи краскопульт, спеціальний апарат високого тиску. Наша компанія допоможе обрати й найкращий склад і правильно підготувати поверхню до покриття фарбою.
Як проходить фарбування металоконструкцій
Такі роботи виконуються у три етапи, з відповідністю до технологічних норм. Послуга передбачає
Ретельне очищення поверхні, яку необхідно убезпечити від корозії. Це необхідно навіть для абсолютно нового металу, щоб створити найліпший рівень адгезии.
Грунтування поверхні – покриття спеціальною сумішшю, що теж покращить прилягання фарби до металу.
Покриття фарбою за допомогою краскопульта, аерозолю чи за допомогою щітки.
Аби агресивне середовище не впливало на зведені металеві вироби, зверніться до наших спеціалістів по допомогу, ми запропонуємо найкращий спосіб уникнути корозії. Наші професіонали знаються на цій справі, добре орієнтуються у виробниках фарб, тому порадять найліпше для клієнтів компанії.

В чому переваги співпраці з нашою компанією?

Звертаючись до спеціалістів нашої компанії, ви отримаєте значні переваги у співпраці. При виконанні замовлень ми
використовуємо нове обладнання європейського рівня;
не виставляємо обмежень по об’ємам замовлення;
даємо гарантії на якість наших послуг;
чітко дотримуємося заявленого часу виконання робіт
Фарбування металевих конструкцій у Львові – наша візитна карточка, яку можна побачити у багатьох куточках міста, звертайтеся й ви!

© 2018 All rights reserved.Powered by SmartProduction