Жоден ремонт чи будівельні послуги по устаткуванню приміщення неможливо уявити без шпакоьовочних робіт чи виконання штукатурки. Завдяки цим технологічним процесам досягають ідеально рівних поверхонь для проведення подальшого оздоблення та декорування. Сьогодні особливо популярним стає фарбування стін. Отже, перед нанесенням фарби необхідно виконати попередню підготовку, але довірити цей цикл важливо саме професіоналам на кшталт наших співробітників, які зроблять все бездоганно. Фарбування шпакльованих і заштукатурених стін та стель у Львові – один з основних напрямків наших послуг.

Які переваги наших майстрів перед іншими?

Попередньо на «сиру» стіну наносять штукатурку, а потім шпаклюють її. Якщо стіни вироблені з гіпсокартону, шпаклювати доведеться стики та отвори, що лишилися після установки стіни. У деяких випадках слід буде покласти армовочну сітку, а зверху виконати другий раз шпаклювання. І лише при ідеальному виконанні таких робіт можна починати фарбування стін.
Наші майстри мають великий досвід, здобутий і в Україні, і на роботі за кордоном, виконання замовлених ремонтів проходить на європейському технологічному рівні, тому працювали навіть з новітніми сучасними облицювальними матеріалами, які наносять на стіни, а потім вкривають фарбою.

Ви можете скористатися певними перевагами, що пропонують спеціалісти компанії:

Ми пропонуємо нашим замовникам найтрендовіші напрямки дизайну стін у офісах чи житлових приміщеннях, виконавши фарбування шпакльованих та заштукатурених стін і стель.

Що слід враховувати при замовленні робіт?

Замовляючи наші послуги, клієнт разом з прорабом визначається з фарбою і вираховує чи підійде вона для нанесення на стіну, яку хочуть пофарбувати. Якщо це нова стіна, на якій ще ніколи не було шпакльовки і фарби, то технологія виконання роботи мусить бути одна, а коли на стіні вже є попередня фарба та інше, варто зрозуміти, чи підходить вона під фарбу, яку прагнуть нанести.
Отже, лише звернувшись до професіоналів, ви отримаєте вичерпну інформацію і скористаєтесь знаннями і досвідом тих, хто фарбування шпакльованих та заштукатурених стін і стель у Львові виконає бездоганно, не перевівши марно ваші фінанси і час.

© 2018 All rights reserved.Powered by SmartProduction