Чомусь про утеплення стін свого будинку ми починаємо замислюватися тільки з приходом зими або перших осінніх заморозків. А замислюватися про утеплення будинку Львів нас змушують зростаючі комунальні платежі, витрати на опалення будинку та думка про збереження тепла в будинку або квартирі. Ні для кого не секрет, що тепловтрати в будинках радянської будівлі становлять 40-50% і якщо втрату тепла в будинку через вікна вирішує установка металопластику, то стіни потрібно тільки утеплювати.

Утеплення квартири Львів або утеплення фасаду будинку дає масу переваг таких далекоглядних господарям. Виконуючи утеплення стін, фасаду, утеплення будинку пінопластом або базальтової ватою, з подальшим нанесенням декоративної штукатурки або структурної фарби, Ви відразу вирішуєте чотири важливі завдання:

Звертаємо Вашу увагу на те, що з постійним зростанням цін на газ і електроенергію кошти, вкладені в утеплення фасаду Львів, стін, будинку пінопластом або базальтової ватою, є відмінною інвестицією, яка окупиться протягом 2-3-х років.

Якісні фасадні роботи

Встигніть замовити утеплення фасадів пінопластом вже сьогодні! У нас найкращі ціни та сервіс на фасадні роботи у Львові! Наша  компанія вже багато років знаходиться на ринку будівельних послуг і виконує  утеплення фасадів пінопластом, оздоблення стін будинків і багато іншого. Не затягуйте з можливістю оновити Ваш будинок і надати йому нової теплоти і комфорту! Адже це час і здоров’я Вас і Ваших близьких. Фасадні роботи Львів та утеплення пінопластом підвищує рівень пожежної безпеки приміщення, підвищує вологостійкість і додатково звукоізолює будинок. Це дуже вигідно і доступно! Утеплення фасадів пінопластом проводиться нашими фахівцями з особливою уважністю і дотриманням усіх технологій. Ви можете замовити утеплення фасадів пінопластом, а також подивитися більш детальну інформацію на нашому сайті. Також ви можете зателефонувати за контактними номерами та залишити свою заявку.

На сьогодні фарбування бетонних стін у Львів є досить популярним варіантом декорування, і відноситься до найбільш економних видів обробки поверхні. Крім того, використання фарби дає можливість значно прикрасити приміщення і зробити його інтер’єр більш різноманітним.

Пофарбувати бетонні стіни не так вже й легко, як може видатися на перший погляд. Структура робіт з нанесення декоративного покриття виглядає наступним чином:

Всі ці етапи обов’язкові для виконання. Тому, якщо вам потрібно фарбування стін у Львові, варто довіритись професіоналам нашої будівельної компанії «Фарборекс». Спеціалісти підберуть фарбу, яка підійде для вашого приміщення, вирахують необхідну її кількість, щоб ви не витрачали лишні кошти.

При виборі фарб для бетонного оздоблення стін необхідно враховувати де знаходиться поверхня, яку будуть фарбувати та фактори, що можуть впливати на стіну під час експлуатації.

Розглянемо, які фарби можна використовувати для фарбування бетонних стін

Тож якщо вам необхідне фарбування бетонних стін у Львові, телефонуйте, і наші спеціалісти завжди прийдуть на допомогу.

Компанія ФарбоРекс має багаторічний досвід успішної роботи в галузі будівництва. У нас є успішний досвід у будівництві різних технічно-складних об’єктів. Фахівцями нашої компанії є справжні професіонали у своїй галузі. Наші співробітники виконують свою роботу сумлінно і використовують тільки перевірені і якісні матеріали.

Чому нас обирають

Наша компанія динамічно розвивається як команда однодумців, яка прагне впроваджувати інноваційні програми та технології у всіх будівельних процесах проекту. Ми зібрали команду фахівців вищої категорії, які можуть втілити в реальність побажання клієнта будь-якої складності.

Вам потрібна заливка фундаменту у Львові? Звертайтесь в нашу будівельну компанію ФарбоРекс, основним критерієм якої, є висока якість обслуговування, оперативність у виконанні замовлень і помірні ціни. А також ми володіємо спеціальним обладнанням, для реалізації будь яких проектів.

Бетонні роботи у Львові

Бетон є найнадійнішим і найпопулярнішим матеріалом, тому що він міцний, надійний і завдяки йому можна втілити будь-які фантазії й побажання клієнта. Бетонні роботи є основою кожного будівництва – це тривалий й трудомісткий процес, для реалізації якого потрібні особливі навички та знання. Надійність і термін служби всієї будівлі залежить від якості бетонних робіт.

Фундаментні роботи

Фундамент будинку є найважливішою частиною від якої залежить міцність і довговічність. Якісна основа повинна запобігати таким негативним і небезпечним явищам як поява тріщини в стінах, її накачування, осідання будови та інших пошкоджень елементів будинку. Виходячи з цього, ці частини будівель повинні відповідати таким важливим вимогам – бути досить сильними та стійкими, ефективно витримувати наслідки атмосферних впливів.

Є кілька модифікацій фундаментів які активно застосовуються в будівництві. Кожна з них має свої переваги і недоліки, і відрізняється технологією монтажу і собівартості. Види фундаментів:

Формування вартості бетонних робіт у Львові, залежить більше від побажань клієнта. На остаточну ціну можуть впливати такі чинники як:
місце розташування об’єкта;

Для замовлення заливки фундаменту Львів, можна зв’язатися з представниками нашої компанії. Спеціалізуючись на реалізації широкого спектра будівельно-монтажних робіт, наші фахівці можуть реалізувати фундамент малоповерхового будівництва і в найкоротші терміни. І не забувайте, що головними перевагами нашої компанії є команда досвідчених фахівців, використання передових технологій і методик, фірмове обладнання та інструменти. Довірте виконання бетонних робіт у Львові фахівцям компанії ФарбоРекс.

Універсальний та практичний у використанні. Гіпсокартон широко використовують у ремонтних роботах. За допомогою нього створюють короби, перегородки, арки, швидко вирівнюють стіни з гіпсокартону виконують багатоярусні, декоративні та підвісні конструкції. Цей матеріал дозволяє швидко та не дорого приховати всі недоліки на стелі чи стінах.

Переваги гіпсокартону

Гіпсокартон відносно дешевий матеріал за допомогою якого можна приховати недоліки, сховати комунікації та електролінії, створити оригінальний і неповторний дизайн. У цього матеріалу багато переваг:

Гіпсокартонні роботи з легкістю піддаються малярним роботам. Що робить їх використання екологічно безпечним. Гіпсокартон не горючий та може бути оздоблений шпалерами, плиткою та фарбою. Його легко використовувати в роботі.

Особливості монтажу та етапи робіт з гіпсокартоном

Стіни з гіпсокартону у Львові оздоблять малярі вищого класу нашої компанії. Наші майстри допоможуть створити гарний та затишний інтер’єр. Дотримуючись нескладних етапів установки гіпсокартонних конструкцій, та враховуючи їх особливості – отримаєте гарний результат:

Щоб результат відповідав вимогам, рекомендуємо довірити виконання робіт зареєстрованій компанії, яка несе повну відповідальність за якість підсумкового результату. Гіпсокартонні роботи у Львові ми виконуємо в короткі строки та відповімо за якість виконаних робіт.

Стіни з гіпсокартону у Львові не викликають складностей монтажу та в малярних роботах. Завдяки своїй екологічності він добре підтримує мікроклімат в приміщеннях. З огляду на позитивні характеристики гіпсокартону, не виникає питань, чому його використовують для оздоблення приміщень різних за призначенням.

Розпочинаючи ремонт вдома чи офісі потрібно пам’ятати про необхідність ґрунтування поверхонь стін та стелі. Ґрунтування стін допомагає краще щеплюватись матеріалам між собою (фарба, клей, декоративна шпаклівка зі стіною) зменшить виникнення дефектів ремонту.
Тобто правильно підібрана ґрунтова суміш дозволить фарбі рівномірно, без розлучень та без патьоків ввібратися, рівномірно лягти декоративній штукатурці, а також попередити зморшки на шпалерах.

Вибір матеріалів для обробки поверхонь

В наш час існує великий вибір ґрунтувальних сумішей, завдяки чому легко можна підібрати потрібну, ураховуючи особливості поверхні. Для ґрунтування стін у Львові можете виділити такі види ґрунтових сумішей:

Мета ґрунтування полягає в тому, щоб:

Нові стіни завжди потребують обробки ґрунтовими сумішами. У випадку, якщо раніше стіни фарбували акриловими чи латексними фарбами, а поверхня виглядає рівною, може виявитися, що вона не потребує ґрунтування.

Ґрунтування стін у Львові може виконати наша команда з величезним досвідом роботи у сфері фарбування та ремонтних робіт. В залежності від потреб замовника допоможемо підібрати правильні матеріали для обробки поверхонь. Після ґрунтування стін та стелі витрати на оздоблювальні матеріали зменшуються майже на 30 %. В порівнянні цін на ґрунтові суміші – це суттєве заощадження матеріалів.

Фарбування стін Львів після виконаного ґрунтування поверхонь буде фінішним завершенням великого процесу з перетворення зовнішнього вигляду приміщення. Щоб не довелося переробляти малярні роботи, не слід нехтувати необхідними етапами ремонту та професійними майстрами з виконання цих робіт.

Покриття огороджувальна конструкція, захищає будинок від кліматичних впливів та заходів. Його можна робити будь якого виду та використовувати різні матеріали. Для того щоб отримати міцний та якісний дах варто звернутись в кваліфіковану компанію.
Конструкція покрівлі:

Різновиди дахів

Є всього три види дахів:

Особливості різних видів дахів
Облаштування односкатного даху часто застосовують для покрівлі приватних будинків, гаражів, сараїв. Така покрівля достатньо добре зберігає тепло в приміщенні.
Основні переваги конструкції:

Одним великим мінусом односхилого даху є те, що він вимагає більш серйозного утеплення на відміну від інших.
Облаштування двоскатного даху у Львові коштуватиме приблизно 850 грн./м2. Це один з найпоширеніших дахів, він забезпечує стік дощових та талих вод. Двосхилий дах також має різновидність. Найпоширенішим та найбільш економним є двоскатний з кутом нахилу двох скатів приблизно 40 градусів. Основним завданням при будівництві двоскатного даху є правильне і точне вимірювання, щоб зробити це необхідно врахувати такі деталі:

Ламаний дах
Облаштування ламаного (мансардного) даху характеризується такими перевагами:

У Львові облаштування мансардного даху обійдеться вам в 1500 грн./м2.
Види матеріалів для покрівлі. В якості основи, тобто матеріалу для даху можуть бути:

Фарбування стін у місті Львів

Фарбування стін зараз найпопулярніший вид ремонтних робіт. Для цього не потрібно особливих навиків. Кожен може самостійно змінити інтер’єр своєї кімнати.

Львівське фарбування стін

Львів – місто, яке славиться своєю архітектурою, малярством, інтер’єром. Там є багато вмілих майстрів, які можуть вправно виконати свою роботу. Також є магазини з великим вибором.
Фарбування бетонних стін – це перша покриття. Дуже зручно, що якщо у вас немає великих фінансів ви можете просто покрасити бетонні стіни, без затрати багатьох матеріалів. Фарбування стін у Львові коштуватиме приблизно 60 грн./м2, а фарбування бетонних стін 80 грн./м2
Особливості фарбування
При виборі фарби необхідно звернути увагу на певні деталі:

Якщо ви знайшли фарбу з такими характеристикою це ідеальний варіант, беріть без жодних вагань.

Різновиди фарб

Фарби можна вибирати не тільки за кольором і ціною, а ще й за видом та типом матеріалу який ви фарбуєте. До цього вибору потрібно підійти з повною серйозністю та відповідальністю, адже від цього залежить не тільки оформлення, а ще й ваше здоров’я.

Найпопулярнішими є такі види фарб:

Рекомендації

Якщо ви вирішили пофарбувати свої стіни самостійно, але не знаєте як правильно це зробити, введіть в пошукові системі мережі Інтернет такий запит, як наприклад «Фарбування бетонних стін у Львові» або ж «Фарбування стін Львів». Так ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію.

Гіпсокартонні перегородки в 2 картони. Кращі ідеї


Сьогодні, гіпсокартонні перегородки в 2 картони є основним інструментом для надійного та естетично привабливого зонування, як великої квартири, так і офісу. Саме завдяки професійно сформованим перегородкам з гіпсокартону можна вірно відокремити частину кімнати та створити особливий затишок. В залежності від архітектурних особливостей приміщення варто вибирати конфігурацію та стиль перегородки з гіпсокартону.

Одними з сучасних ідей для вірного зонування простору є створення фігурних та прямокутних перегородок. Прямокутні перегородки в поєднанні з вмонтованими лампами стануть вдалим рішенням для квартири або офісу в стилі хай-тек, а фігурні гіпсокартонні перегородки є оптимальним варіантом для підкреслення вишуканості класичного інтер’єру. Не менш сучасним варіантом дизайнерського зонування кімнати є гіпсокартонні перегородки з поличками, які не тільки дозволяють вірно змоделювати простір, але й є додатковим елементом зручності. Гіпсокартонні перегородки в 2 картони з поличками не рідко можна побачити, як зручний та практичний аксесуар на кухні або в офісі.

© 2018 All rights reserved.Powered by SmartProduction