Будуючи з дерева, варто все робити вчасно: захистити будівлю від шашеля, запобігти впливу вогня та інше. Нажаль, не всі дослухаються таких порад, забуваючи, що деревина – матеріал, що потребує особливої уваги. Не дивлячись на достатню міцність, він боїться вогню і вологості. Наша компанія пропонує замовити пропитку дерева, вогне-біо захист для ваших споруд з дерева і подовжити строк їх експлуатації на десятки років.

Які вогнезахисні суміші слід використати?

Щоб правильно підібрати речовину для деревини, важливо знати її властивості, особливості застосування. Більшість вогнезахисних засобів окрім антипіренової складової мають й антисептик – рідину, яка запобігає біологічному враженню дерева:

Суміш таких речовин і має назву вогнебіозахисного засобу, серед яких найбільше поширені вогнезахисні пропитки і вогнезахисні покриття: обмазки, пасти, лаки, емалі. Головна різниця полягає у естетичних характеристиках поверхні, яка оброблена. Пропитки залишають природній запах і текстуру деревини, а покриття погіршують попередній вигляд і мають не досить приємний запах.
Крім того, всі вогне-біозахисні суміші поділяють на розчинні органічно і ті, які розчиняють водою. Друга більш безпечна і універсальна, тому часто її використовують у приватних оселях.

Чому ми маємо переваги у таких послугах?

Замовивши для ваших потреб пропитку дерева (вогне-біо захист) у Львові в нашій компанії, ви безумовно отримаєте якість і гарантію на певний проміжок часу, а разом з тим багато інших переваг порівняно із роботами інших фірм.
Наші фахівці добре розуміються у тому, яку суміш, для якої деревини слід використати, як не поклавши багато фінансів отримати максимум користі для будівлі із дерева. Завжди краще довірити відповідальну роботу професіоналам, щоби бути впевненим в оптимальному результаті.
Наші професіонали готові виконувати ваше замовлення у будь-який зручний для вас час, бо ми
працюємо у дві зміни;

Довірте нам відповідальну роботу, і ми якісно виконаємо пропитку дерева у м.Львів, а постійним клієнтам запропонуємо особливі ціни. Наша компанія має багаторічний досвід, тому ви можете бути впевненим у наших фахівцях, знаннях і навичках. Чекаємо на ваше замовлення!

© 2018 All rights reserved.Powered by SmartProduction