Василина

Всім привіт! Дякую велике Farborex за красиві стіни! Дуже все гарно вийшло! Замовляли фарбування дитячої в інший колір) Допомогли обрати ідеальний блакитний, все швидко зробили і дійсно якісно! Стіни виглядають просто ВАУ! Доречі, в порівнянні з іншими фірмами вийшло дешевше, а всі консультації були безкоштовними! То ж ставлю Вам + Приємно мати справу з професіоналами! Успіхів, гарного дня і будемо до Вас звертатися ще не раз! Ми як раз плануємо робити ремонт в іншій квартирі)

Петро

Замовляв в тій фірмі заливку фундаменту під мансарду! Що можу сказати, сервіс ок, зробили швидко, мансарда вже стоїть, нас тішить) по коштах взагалі супер! Ще нам знижку зробили) Дякуємо!

Катерина

Привіт! Хочу поділитися враженнями від майстрів Farborex! Я давно не зустрічала дійсно МАЙСТРІВ! До кого не зверталися, ніхто не міг спроектувати та зробити НОРМАЛЬНУ дизайнерську стелю. Знайшла випадково в Інтернеті ту компанію, задзвонила, зустрілися в офісі. Хлопець дизайнер все швидко намалював, порекомендував, як краще, ми погодили день початку робіт…і вони мені зробили ту стелю)))Я дуже щаслива! Просто рідко в наш час зустрінеш дійсно професійних майстрів! Дякую, тепер звертаюся тільки до Вас!)

Василь

Доброго дня. Знайомі порадили ту фірму, раніше все робив власноруч. Нам потрібна була красива та надійна перегородка з гіпсокартону. Звернулися до Farborex) Дуже потішив сервіс. Дівчина-менеджер проконсультувала по всім нашим питанням та порадила кращий варіант для зонування. Зустрілися з майстрами, вони також проконсультували. В кінцевому результаті дуже швидко все зробили з якісних матеріалів. Перегородка стоїть, з поличками, з лампами! Все, як ми і хотіли) Отже, ми Вас рекомендуємо!!!

Тетяна

Всім раджу Farborex! Хлопці дійсно знають свою справу) Замовляли в них ґрунтовку стін, допомогли з вибором кращого матеріалу, проконсультували та все швидко зробили! Дякуємо! Результатом задоволені!

Залиште свій відгук про нас!

Дякуємо!
Ваша думка дуже важлива для нас!
© 2018 All rights reserved.Powered by SmartProduction